Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Nowa Wieś

146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

146 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom z garażem Nowa Wieś

Nowa Wieś,podkarpackie

529 000 zł206 m² 2 567,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom W stanie deweloperskim W cichej I spokojnej okolicy. Opis nieruchomości: na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Nowa Wieś

Nowa Wieś,mazowieckie

210 000 zł39 100 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w miejscowości Nowa Wieś gmina Kosów Lacki o powierzchni blisko 4 ha. W jednym kawałku, dojazd drogą polną. Szerokość: ok 140m. Oferta wysłana z programu imo dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Nowa Wieś

Nowa Wieś,łódzkie

795 000 zł110 m² 7 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 562 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Nowa Wieś, gmina Kutno idealna dla osób, które marzą o spokojnym życiu blisko natury, a jednocześnie z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Nowa Wieś

Nowa Wieś,dolnośląskie

109 000 zł3 700 m² 29,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę o powierzchni 3700 m2, położoną w Nowej Wsi, gm. Nowogrodziec. Szczegóły oferty: - powierzchnia działki: 3700 m2. -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka budowlana przy lesie Nowa Wieś

Nowa Wieś,kujawsko-pomorskie

240 000 zł1 500 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o której mowa składa się z dwóch działek przylegających do siebie , razem tworzą prostokąt 24x62,5 o powierzchni 1500 m2. Nieruchomość znajduje się w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy Nowa Wieś

Nowa Wieś,kujawsko-pomorskie

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:217 m²

Nowoczesny dom W urokliwej lokalizacji blisko torunia! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej położonego w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł20 557 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna z przeznaczeniem pod zabudowę zagrodową, położona w miejscowości Nowa Wieś w Mierzęcicach. Powierzchnia działki 2,0557 ha Szerokość od ulicy 20m. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł3 300 m² 93,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentuję na sprzedaż działkę o łącznej powierzchni 33 arów (w tym 3 ary terenu rolnego), położoną w miejscowości Nowa Wieś, gmina Dobczyce. To propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nowa Wieś

Nowa Wieś,pomorskie

100 000 zł850 m² 117,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam ładną działkę budowlaną położoną przy lesie, blisko jeziora, bardzo ładna widokowo. Działka super nadaje się zarówno na letnisko jak i do stałego zamieszkania. Aktualne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nowa Wieś

Nowa Wieś,warmińsko-mazurskie

290 000 zł2 652 m² 109,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 2652 m w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Nowa Wieś

Nowa Wieś,dolnośląskie

50 000 zł10 800 m² 4,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nowa wieś, grunt rolny, pastwiska, 1,08 ha. Wgn Nieruchomości Bolesławie oferuje na sprzedaż grunty rolne nr 164 i nr 165 o łącznej powierzchni 10800 m2, położone w miejscowości Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nowa Wieś

Nowa Wieś,mazowieckie

85 000 zł1 199 m² 70,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana 1199 m | mpzp | Spokojna okolica | Media w drodze Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1199 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Promowa

Nowa Wieś,kujawsko-pomorskie

274 430 zł2 111 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka z widokiem na Dolinę Drwęcy. Niepowtarzalne miejsce do zamieszkania w malowniczym miejscu blisko miasta. Działka posiada powierzchnię 2111 m2 o szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

109 780 zł998 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży pięciu działek zlokalizowanych przy ulicy Wolności w Nowej Wsi. Grunty oddalone są jedynie o około 5 km od Sokołowa Podlaskiego, dojazd do miasta zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Nowa Wieś

Nowa Wieś,kujawsko-pomorskie

199 000 zł2 237 m² 88,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna oferta! Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 2237 m , pod budowę domu w Nowej Wsi na pięknym osiedlu domków jednorodzinnych, usytuowaną przy drodze utwardzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Nowa Wieś

Nowa Wieś,mazowieckie

2 999 000 zł400 m² 7 497,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Nowej Wsi o powierzchni 400m2, 3 kondygnacyjny ze strychem oraz piwnicą. Obiekt doskonale sprawdzi się jako hotel pracowniczy. Piwnica składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Hala

Nowa Wieś,śląskie

4 200 000 zł2 400 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 829 m²

Na sprzedaż nieruchomość przemysłowa 12 km od Częstochowy z doskonałym połączeniem z uwagi na sąsiedztwo dk1 Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Nowa Wieś. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Nowa Wieś

Nowa Wieś,śląskie

90 000 zł1 477 m² 60,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Gminie Dąbrowa Zielona w miejscowości Nowa Wieś o powierzchni 1477 m2 oferta! 0% kup bez prowizji 0%!.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Nowa Wieś

Nowa Wieś,małopolskie

1 261 000 zł9 700 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 97 arów położona w Nowej Wsi, gmina Kęty, powiat Oświęcim posiada status działki oznaczonej w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem P -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Nowa Wieś

Nowa Wieś,mazowieckie

1 489 000 zł143,30 m² 10 390,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

Nowoczesny dom 143,30 m + garaż na 2 auta + kotłownia | Ogrzewanie podłogowe | Blisko wkd, a2 | Bez pcc Nowa Wieś, gmina Michałowice Najważniejsze informacje Powierzchnia: 182 m (.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Nowa Wieś

Nowa Wieś,mazowieckie

119 000 zł32 800 m² 3,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 3,28ha położona w powiecie żuromińskim, w gminie Kuczbork-Osada, obręb Nowa Wieś. Działka kształtem zbliżona do trójkąta. Jest to las.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną w Nowej Wsi pod Kutnem. Południowa strona miasta. Powierzchnia działki 1000 mkw. Plan zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie działki pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Stawowa

Nowa Wieś,śląskie

182 400 zł1 658 m² 110,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Takie oferty nie często się zdarzają! Oferujemy do sprzedaży działki w wyjątkowej lokalizacji, wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej. Położenie: - nowa Wieś, ul. Stawowa - to tylko 12 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Nowa Wieś

Nowa Wieś,kujawsko-pomorskie

95 000 zł710 m² 133,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa Wieś ul. Cicha - mamy zaszczyt zaprezentować Państwu do sprzedaży 8 działek budowlanych o pow. od 629m2 do 710m2. Dla każdej działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nowa Wieś

Nowa Wieś,warmińsko-mazurskie

159 000 zł1 378 m² 115,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 1378 m w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Nowa Wieś

Nowa Wieś,podlaskie

720 000 zł322 m² 2 236,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 067 m²

Nowa Wieś | Przestronny dom 322 m | Stan deweloperski | Idealny dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Nowa Wieś, bezpośrednio przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nowa Wieś

Nowa Wieś,podkarpackie

79 000 zł1 223 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,1223 ha (12,23 ar) położona w miejscowości Nowa Wieś, gmina Czudec, powiat strzyżowski. Wydane warunki zabudowy (wz) na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nowa Wieś

Nowa Wieś,warmińsko-mazurskie

139 000 zł1 200 m² 115,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 1200 m w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł2 700 m² 94,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni ok 2700mkw. Urokliwa, cicha okolica w pobliżu rzek Bug i Narew, blisko miejscowości Serock, ok. 35 km od centrum Warszawy. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Nowa Wieś

Nowa Wieś,pomorskie

180 000 zł1 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m2, położona w województwie pomorskim w gminie Stężyca w miejscowości Nowa Wieś. Nieruchomość płaska, nie ogrodzona, (w /g mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Platynowa

Nowa Wieś,warmińsko-mazurskie

40 zł/m²122 m² 4 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przestronny Lokal 122 m Nowa Wieś k. Iławy | Idealny pod Biura lub Usługi Szukasz miejsca, które dostosuje się do Twojego biznesu, a nie odwrotnie? Oferujemy na wynajem funkcjonalny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł909 m² 176,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana w Nowej Wsi gmina Serock. Powierzchnia działki to 909 m2 prawie w kwadracie. Działka płaska, ogrodzona, położona przy utwardzonej i oświetlonej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Nowa Wieś

Nowa Wieś,dolnośląskie

229 120 zł1 432 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę budowlaną Nowa Wieś Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną w malowniczej miejscowości Nowa Wieś. Nowa Wieś - niewielka, podgórska wieś.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Nowa Wieś

Nowa Wieś,podlaskie

148 000 zł1 500 m² 98,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Nowa Wieś, w powiecie suwalskim. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących spokojnego miejsca do budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem, ul. Widokowa

Nowa Wieś,kujawsko-pomorskie

749 000 zł160 m² 4 681,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:217 m²

Uwaga! Oferta z rynku pierwotnego! Brak prowizji za pośrednictwo oraz 2% pcc (podatku od czynności cywilno-prawnych). Pełna obsługa kredytowa! podana cena dotyczy segmentu środkowego. Osiedle New.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Wenus

Nowa Wieś,warmińsko-mazurskie

149 000 zł1 236 m² 120,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czy wiesz, że Twój wymarzony dom może stanąć właśnie tutaj? W Nowej Wsi, zaledwie kilka minut od Iławy, oferujemy cztery działki budowlane w sąsiedztwie nowoczesnych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Nowa Wieś,śląskie

3 978 185 zł25 736 m² 154,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 736 m²

Prezentujemy klimatyczny dom 160m2 wraz z dużą działką inwestycyjną oraz budowlaną , która dzieli się na : Działka inwestycyjna, możliwość budowy hali, parkingu : 21101 m2 Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Nowa Wieś

Nowa Wieś,lubuskie

3 450 000 zł1 430,85 m² 2 411,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 500 m²

Oferuję do sprzedaży halę produkcyjną o pow. 1430,85m2 wybudowaną na działce o pow. ok. 9500m2, położoną w Nowej Wsi koło Wschowy (23km od Leszna, 30km od Głogowa), dojazd do trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Nowa Wieś

Nowa Wieś,warmińsko-mazurskie

249 000 zł70,10 m² 3 552,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mieszkanie w Domu wielorodzinnym w otoczeniu lasów idealne miejsce na odpoczynek lub inwestycję. Ta nieruchomość w Nowej Wsi łączy w sobie bliskość Olsztyna z ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Krakowska

Nowa Wieś,śląskie

13 800 000 zł1 247,01 m² 11 066,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 826 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. oferuje na sprzedaż wyjątkowy obiekt hotelowo-restauracyjny położony w miejscowości Nowa Wieś, przy ul. Krakowskiej 20. To w pełni funkcjonujący i zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Nowa Wieś

Nowa Wieś,śląskie

90 000 zł1 497 m² 60,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Gminie Dąbrowa Zielona w miejscowości Nowa Wieś o powierzchni 1497 m2 oferta! 0% kup bez prowizji 0%!.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij